07-12-2020

9. PUCHAR REKSIA W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Nasi mlodzi alpejczycy czterokrotnie stawali na podium 9. Pucharu Reksia, który odbył się wczoraj w Białce Tatrzańskiej.
W gronie zwycięzców znaleźli sie Mikołaj Sobolewski z Goleszowa oraz Kamil Frycz z Jaworza.


Wyniki:


Chłopcy - rocznik 2006-2007

1 Piotr Koźbiał Żywiec 0.20,27
2 Mateusz Frycz Jaworze 0.21,56
3 Mateusz Krauss Kraków 0.22,46


Chłopcy - rocznik 2008-2009

1 Michał Sobolewski Goleszów 0.21,46
2 Julian Nieścieronek Bielsko-Biała 0.21,51
3 Franciszek Jopek Dolna Łomna 0.21,83
. ... ... ...
12 Mateusz Woźniak Jaworze 0.23,37


Dziewczęta - rocznik 2010-2011

1 Jagoda Nieścieronek Bielsko-Biała 0.22,11
2 Natasza Kamińska Kraków 0.22,39
3 Nadia Wyrwas Bielsko-Biała 0.22,81
. ... ... ...
17 Liliana Loter Cieszyn 0.25,58


Chłopcy - rocznik 2010-2011

1 Kamil Frycz Jaworze 0.21,59
2 Adam Rogowiec Biały Dunajec 0.22,70
3 Kamil Burian Bielsko-Biała 0.22,86
. ... ... ...
8 Borys Jaworski Jaworze 0.23,49


Dziewczęta - rocznik 2012-2013

1 Milena Gronuś Kraków 0.25,40
2 Katarzyna Listwan Maków Podhalański 0.25,45
3 Maja Drzyżdżyk Jaworze 0.25,80
. ... ... ...
22 Maja Woźniak Jaworze 0.34,44


Chłopcy - rocznik 2012-2013

1 Andrzej Jędrol Poronin 0.23,15
2 Józef Olesiński Bielsko-Biała 0.24,64
3 Radosław Węglarz Katowice 0.24,89
. ... ... ...
10 Jan Herman-Wojtyna Skoczów 0.28,21
14 Michał Ćwik Jaworze 0.36,63

Autor:

SRiWR 'OLZA'