Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
16-12-2008
BIEG NA WIELKI JAWORNIK
W minioną niedzielę rozegrano czwarty już bieg z cyklu 'Beskyd Cup 2009'. Tym razem zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 13,5 km, biegnącej z miejscowości Veřovice na szczyt Wielkiego Jawornika.
Na trasie tego biegu rywalizowała dwójka naszych zawodników: Zenon Zabost z Górek Wielkich, który dobiegł na metę na piątej pozycji oraz Natalia Pzczółka z Bażanowic - dziesiąta w 'generalce' oraz pierwsza gronie kobiet pomimo tego, że pomyliła trasę (dotknęło to wielu zawodników, co nie najlepiej świadczy o organizatorach).
Wyniki:
| 1 | Kamil Vyhnička | Manín Povážská Bystrica | 1:01.50 |
| 2 | Roman Baláž | Baláž Extreme Team Ostrava | 1:02.10 |
| 3 | Roman Kněžík | Baláž Extreme Team Ostrava | 1:02.34 |
| 4 | Karel Axmann | SKI OB Šternberk | 1:03.19 |
| 5 | Zenon Zabost | Górki Wielkie | 1:14.33 |
| 6 | Martin Marko | Manín Povážská Bystrica | 1:14.53 |
| . | ... | ... | ... |
| 10 | Natalia Pszczółka | Bażanowice | 2:08.49 |



