16-12-2008

BIEG NA WIELKI JAWORNIK

W minioną niedzielę rozegrano czwarty już bieg z cyklu 'Beskyd Cup 2009'. Tym razem zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 13,5 km, biegnącej z miejscowości Veřovice na szczyt Wielkiego Jawornika.
Na trasie tego biegu rywalizowała dwójka naszych zawodników: Zenon Zabost z Górek Wielkich, który dobiegł na metę na piątej pozycji oraz Natalia Pzczółka z Bażanowic - dziesiąta w 'generalce' oraz pierwsza gronie kobiet pomimo tego, że pomyliła trasę (dotknęło to wielu zawodników, co nie najlepiej świadczy o organizatorach).

Wyniki:

1Kamil VyhničkaManín Povážská Bystrica1:01.50
2Roman BalážBaláž Extreme Team Ostrava1:02.10
3Roman KněžíkBaláž Extreme Team Ostrava1:02.34
4Karel AxmannSKI OB Šternberk1:03.19
5Zenon ZabostGórki Wielkie1:14.33
6Martin MarkoManín Povážská Bystrica1:14.53
..........
10Natalia PszczółkaBażanowice2:08.49

Autor:

Informacja SRiWR "OLZA"