30-12-2023

CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 450

Karel Mitura z Czeskiego Cieszyna wygrał czterysta pięćdziesiąty bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Rafał Brzóska z Cieszyna a na trzeciej pozycji uplasował się Artur Więcław z Cisownicy.
Ten ostatni zanotował dwusetny bieg w parkrunie, z czego tylko trzy nie miały miejsca w grodzie nad Olzą.

Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Ewa Wypiórkiewicz-Kruczek z Czechowic-Dziedzic.
 

Wyniki:
 
1
Karel Mitura
0:20.01
M (30-34)
2
Rafał Brzóska
0:20.13
M (45-49)
3
Artur Więcław
0:20.38
M (45-49)
4
Jerzy Tomczyk
0:21.02
M (11-14)
5
nieznany
   
6
Wiesław Sikora
0:21.52
M (45-49)
7
Jari Sodzawiczny
0:21.56
M (55-59)
8
Lesław Tomczyk
0:21.59
M (60-64)
9
Filip Kozubek
0:22.09
M (20-24)
10
Andrzej Łukasiak
0:22.28
M (65-69)
11
Przemysław Herrman
0:23.25
M (40-44)
12
Mirosław Niemiec
0:23.35
M (55-59)
13
Tomasz Marek
0:23.44
M (30-34)
14
David Wawreczka
0:24.01
M (40-44)
15
Ewa Wypiórkiewicz-Kruczek
0:24.03
K (50-54)
16
Zbigniew Ćwikła
0:24.04
M (50-54)
17
Rafał Kusy
0:24.08
M (45-49)
18
Oskar French
0:24.11
M (15-17)
19
Beata Nowak
0:24.13
K (50-54)
20
Grzegorz Ogierman
0:24.28
M (45-49)
21
Leonarda Czyż
0:24.33
K (50-54)
22
Bartłomiej Raszka
0:24.44
M (35-39)
23
Arkadiusz Sztuchlok
0:24.48
M (50-54)
24
Adrian Kula
0:25.06
M (45-49)
25
Jacek Czyż
0:25.38
M (50-54)
26
Krzysztof Kusy
0:25.48
M (55-59)
27
Sylwia Roszak-Surków
0:25.55
K (45-49)
28
Adrian Surków
0:25.55
M (40-44)
29
Janusz Pawlak
0:26.51
M (50-54)
30
David French
0:27.23
M (60-64)
31
Wioletta Mielczarek
0:27.28
K (45-49)
32
Joanna Nowak
0:27.49
K (15-17)
33
Natalia Zamarło
0:28.01
K (35-39)
34
Kazimierz Mielczarek
0:28.02
M (45-49)
35 Stephen James Munday 0:28.03 M (45-49)
36 Mateusz Zelek 0:28.51 M (18-19)
37 Adam Zelek 0:28.51 M (50-54)
38 Jarosław Piszczek 0:29.30 M (50-54)
39 Emil Trombik 0:29.35 M (75-79)
40 Marek Matykiewicz 0:29.53 M (55-59)
41 Miroslav Marťák 0:30.01 M (55-59)
42 Dorota Sikora 0:30.57 K (45-49)
43 Vladislava Beneszová 0:31.33 K (40-44)
44 Krzysztof Jacko 0:32.23 M (25-29)
45 Marcin Kisza 0:33.13 M (50-54)
46 Marcin Wenglorz 0:35.35 M (30-34)
47 Bogusław Paruch 0:35.59 M (45-49)
48 Gabriela Targosz 0:41.24 K (11-14)
49 Aneta Targosz 0:41.24 K (40-44)
50 Piotr Targosz 0:41.25 M (45-49)
51 Grażyna Pasterny 0:48.25 K (55-59)
52 Marcin Nowak 0:48.25 M (45-49)
 
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'