19-12-2006

DOROTA PALUCH I BERNARD OŚLIZŁO WYGRYWAJĄ OTK

Dorota Paluch z Jastrzębia Zdroju zwyciężyła w rywalizacji kobiet podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Weteranów w tenisie stołowym, który odbył się w miniony weekend w jastrzębskiej hali 'Omega'.
Na drugiej pozycji uplasowała się Alina Zborowska, a na trzeciej Helena Jabłońska (obie Jastrzębie Zdrój).
W rywalizacji mężczyzn 60-64 lata na najwyższym stopniu podium stanął Bernard Oślizło ze Skrzyszowa.

Warto odnotować, że w zawodach wziął udział m.in. 91-letni Jan Targosiński z Warszawy.


Wyniki:

Kobiety
1. Dorota Paluch (Jastrzębie Zdrój)
2. Alina Zborowska (Jastrzębie Zdrój)
3-4. Halina Siewierz (Siemianowice Śląskie)
3-4. Helena Jabłońska (Jastrzębie Zdrój)
5-6. Teresa Gregorczyk (Warszawa)
5-6. Danuta Nowakiewicz (Katowice)
7-8. Jadwiga Konowoł (Skoczów)
7-8. Jadwiga Hojka (Chorzów)

Mężczyźni - 40-49 lat
1. Stefan Wielgus (Radom)
2. Witold Nowakowski (Gliwice)
3-4. Hubert Stoklas (Warszawa)
3-4. Kazimierz Rybak (Rybnik)
5-8. Tomasz Rogoziński (Łódź)
5-8. Marek Przybyłowicz (Warszawa)
5-8. Leszek Kalina (Aleksandrów Łódzki)
5-8. Tomasz Chmielewski (Olesno)
...
25-28. Ryszard Paluch (Jastrzębie Zdrój)
25-28. Zdzisław Wanat (Jastrzębie Zdrój)

Mężczyźni - 50-59 lat
1. Henryk Grabowski (Żory)
2. Krzysztof Badowski (Żory)
3-4. Stanisław Zagajewski (Świebodzice)
3-4. Grzegorz Winkiel (Oborniki Śląskie)
5-8. Wojciech Waldowski (Gliwice)
5-8. Jerzy Dębski (Wrocław)
5-8. Aarne Puu (Kraków)
5-8. Marek Dąbrowski (Gliwice)
...
9-12. Roman Fajkus (Jastrzębie Zdrój)
9-12. Andrzej Pietrzyk (Skoczów)

Mężczyźni - 60-64 lata
1. Bernard Oślizło (Skrzyszów)
2. Roman Ćwik (Siemianowice Śląskie)
3-4. Antoni Biaduń (Zabrze)
3-4. Edmund Frenkiel (Grudziądz)
5-8. Henryk Pietrzak (Skoczów)
5-8. Leszek Kowalczyk (Chorzów)
5-8. Henryk Gruca (Katowice)
5-8. Tadeusz Pytkowski (Łowicz)
...
17-18. Henryk Łysakowski (Jastrzębie Zdrój)

Mężczyźni - 65-69 lat
1. Ryszard Banaszkiewicz (Brzeg Dolny)
2. Andrzej Wiatrak (Radom)
3-4. Marian Wyrzykowski (Świnoujście)
3-4. Zdzisław Orzechowski (Łowicz)
5-6. Marian Kwodarski (Gliwice)
5-6. Ryszard Rogoziński (Łódź)
7-8. Piotr Pięta (Limonowa)
7-8. Stefan Zaik (Rybnik)

Mężczyźni - powyżej 70 lat
1. Bogusław Gorczyca (Warszawa)
2. Henryk Mryc (Kraków)
3-4. Zbigniew Joński (Wałbrzych)
3-4. Paweł Leszczyna (Gliwice)
5-6. Adam Sznajderski (Wrocław)
5-6. Bogusław Gruna (Jelenia Góra)
7-8. Stanisław Najasek (Tychy)
7-8. Czesław Chabierski (Strzegom)

Kategoria Open
1. Mirosław Lewczuk (Chorzów)
2. Marek Przybyłowicz (Warszawa)
3-4. Stefan Wielgus (Radom)
3-4. Tomasz Rogoziński (Łódź)
5-8. Edmund Renkel (Grudziądz)
5-8. Henryk Grabowski (Żory)
5-8. Bogusław Balawajder (Wodzisław Śląski)
5-8. Leszek Kalina (Aleksander Łódzki)
...
17-32. Zdzisław Wanat (Jastrzębie Zdrój)
33-57. Ryszard Paluch (Jastrzębie Zdrój)
33-57. Alina Zborowska (Jastrzębie Zdrój)

Autor:

Informacja SRiWR "OLZA"