02-03-2025

GABRIELA NIEDERLIŃSKA NA PODIUM W RABSZYTNIE

Gabriela Niederlińska zajęła piąte miejsce w marszu nordic walking na dystansie siedmiu kilometrów, który rozegrano dzisiaj w ramach Bięgu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rabszynie koło Olkusza.
Zarazem mieszkanka Chybia stanęła na najniższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej kobiet.
 
 
Wyniki:
 
1
Tomasz Dyrek
Olkusz
0:48.29
2 (K-1)
Dorota Bagińska
Sławków
0:50.02
3
Sebastian Putowski
Rokitno
0:50.48
4 (K-2)
Halina Kułakowska
Olkusz
0:51.33
5 (K-3)
Gabriela Niederlińska
Chybie
0:52.12
6 (K-4) Agata Sioła Przeginia 0:54.01

 

 

Autor:

SRiWR 'OLZA'