04-12-2023

HALOWE ZAWODY KONNE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY W LESZNIE

W dniach 1-3 grudnia w Lesznie odbyły się Halowe Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się Paulina Hejna (JKS Equi Verso Jastrzębie) w piątkowym konkursie dwufazowym klasy P (wysokość przeszkód do 110 cm).
 
 
Wyniki:
 
 
Zawody Ogólnopolskie
 
 
Konkurs nr 1, kl. P (110 cm) - zwykły (Mała Runda 1)
 
1. Izabella Guzińska / Zandra (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt. (54,64)
2. Karolina Farat / Sire One (ZKS Drzonków Zielona Góra) - 0 pkt. (56,75)
3. Aleksandra Pilatowicz / Hubka (PKJ SK Walewice) - 0 pkt. (58,68)
...
13. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (65,84)
 
 
 
Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły (Mała Runda 1)
 
1. Antonia Chylińska / Horaya Omgh (KJ Dilmar Kobylarnia) - 0 pkt. (61,82)
2. Natalia Przybyła / Cash and Fly (KS Sydow Riding Team Pobiedziska) - 0 pkt. (62,75)
3. Zuzanna Prymek / Vivara (KJ Sielanka Warka) - 0 pkt. (63,26)
...
34. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 17 pkt. (97,77)
 
 
 
Zawody Regionalne
 
 
Konkurs nr 2, kl. LL (90 cm) - dokładności
 
21-30. Zofia Górka / Gadia (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
21-30. Zofia Górka / Gadia (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
 
 
 
Konkurs nr 4, kl. L1 (105 cm) - dokładności
 
1-17. Paulina Hejna / Quick Lady de Winghe (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
1-17. Julia Jarzębowska / Dream of Dragon (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
18-30. Roxana Gajdzik / Delva (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
18-30. Paulina Hejna / Gaja (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
 
 
 
Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - dwufazowy
 
1. Zuzanna Sławińska / C Utopia (KJ Podkowa Gruszczyn) - 0 + 0 pkt. (29,49)
2. Paulina Hejna / Quick Lady De Winghe (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (30,75)
...
4. Julia Jarzębowska / Dream of Dragon (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (32,88)
24. Paulina Hejna / Gaja (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (45,39)
26. Nadia Gajdzik / Carlos 862 (LKJ przy SK Ochaby) - 6 pkt. (69,72)
32. Roxana Gajdzik / Delva (LKJ przy SK Ochaby) - 9 pkt. (64,61)
 
 
 
Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - zwykły
 
1. Andrzej Głoskowski / Hercules (KJ Internal Team Golesze) - 0 + 0 pkt. (31,54)
...
7. Nadia Gajdzik / Carlos 862 (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (44,64)
 
 
 
Konkurs nr 8, kl. LL (90 cm) - dokładności
 
1-29. Zofia Górka / Gadia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-29. Zofia Górka / Gadia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
 
 
 
Konkurs nr 10, kl. L1 (105 cm) - dokładności
 
1-32. Roxana Gajdzik / Delva (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-32. Paulina Hejna / Quick Lady de Winghe (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
33-49. Julia Jarzębowska / Dream of Dragon (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
 
 
 
Konkurs nr 11, kl. P (110 cm - zwykły
 
1. Bogusław Berbecki / Tharon (JKS Fer Więckowice) - 0 pkt. (58,36)
...
24. Nadia Gajdzik / Carlos 862 (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (66,20)
33. Paulina Hejna / Quick Lady de Winghe (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (56,62)
35. Julia Jarzębowska / Dream of Dragon (JKS EQui Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (63,58)
 
 
 
Konkurs nr 12, kl. N (120 cm) - zwykły
 
1. Andrzej Głoskowski / Hercules (KJ Internal Team Golesze) - 0 pkt. (57,63)
...
11. Nadia Gajdzik / Carlos 862 (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (65,58)
 
 
 
Konkurs nr 14, kl. LL (90 cm) - dokładności
 
1-19. Zofia Górka / Gadia (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
 
 
 
Konkurs nr 16, kl. L1 (105 cm) - dokładności
 
1-17. Roxana Gajdzik / Delva (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-17. Paulina Hejna / Quick Lady de Winghe (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
18-26. Julia Jarzębowska / Dream of Dragon (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
 
 
 
Konkurs nr 17, kl. P (110 cm) - zwykły
 
1. Zuzanna Antkowiak / El Dżama (KJ Raduszyn) - 0 pkt. (53,09)
...
4. Paulina Hejna / Quick Lady de Winghe (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (56,68)
9. Roxana Gajdzik / Delva (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (64,43)
22. Julia Jarzębowska / Dream of Dragon (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (65,16)
 
 
 
Konkurs nr 18, kl. N (120 cm) - zwykły
 
1. Tomasz Kuczerawy / Dream Z (KJ Platan Wrocław) - 0 pkt. (57,10)
...
10. Nadia Gajdzik / Carlos 862 (LKJ przy SK Ochaby)  - 4 pkt. (66,68)
 
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'