19-12-2006

I RUNDA AMATORSKIEJ LIGI SOŁECTW GMINY GOLESZÓW ZAKOŃCZONA

W minioną sobotę zakończyła się pierwsza runda Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Goleszów.
Po rozegraniu dziesięciu spotkań na czele tabeli znajduje się Goleszów Dolny (28 pkt.), który w ostatnim tegorocznym występie rozgromił Kozakowice 17:4.
Drugie miejsce zajmuje Dzięgielów (27 pkt.), a trzecie Cisownica (24 pkt.).
W klasyfikacji strzelców prym wiedzie snajper Dzięgielowa Rafał Cieńciała, który zdobył 46 goli, czyli dwa razy więcej niż drugi w klasyfikacji Janusz Ganiek z Lesznej Górnej.


Wyniki VI serii spotkań:

Goleszów Dolny - Kozakowice - 17:4
Bramki dla Goleszowa Dolnego: Paweł Górniak (4), Krzysztof Frosztęga (3), Witold Binek (2), Andrzej Giska (2), Grzegorz Wantulok (2), Jacek Tarnawiecki, Piotr Kuziw, Tomasz Trąbała, Piotr Małysz
Bramki dla Kozakowic: Szymon Nowak (2), Szymon Krużołek, Arkadiusz Jaworski

Dzięgielów - Kozakowice - 9:3
Bramki dla Dzięgielowa: Rafał Cieńciała (6), Adam Dytko, Piotr Kocyan, Marcin Cieślar
Bramki dla Kozakowic: Robert Zięba (2), Szymon Nowak

Dzięgielów - Goleszów Równia - 5:3
Bramki dla Dzięgielowa: Rafał Cieńciała (3), Marcin Cieślar, Adam Dytko
Bramki dla Równi: Łukasz Małyjurek (2), Piotr Lipowczan

Cisownica - Puńców - 6:0 walkower

Goleszów Górny - Kisielów - 5:5
Bramki dla Goleszowa Górnego: Jarosław Hyrnik (2), Sylwester Nikiel, Mariusz Kral, gol samobójczy
Bramki dla Kisielowa: Marek Chruszcz (3), Łukasz Herzyk, Filip Klajsek

Cisownica - Goleszów Górny - 7:3
Bramki dla Cisownicy: Waldemar Wałaski (2), Piotr Wojnar (2), Jerzy Michałek, Zbigniew Brudny, gol samobójczy
Bramki dla Goleszowa Górnego: Jarosław Hyrnik, Norbert Frosztęga, Zbigniew Bujok

Leszna Górna - Bażanowice - 9:1
Bramki dla Lesznej: Janusz Ganiek (4), Zbigniew Byrtek (3), Arkadiusz Śliwka (2)
Bramka dla Bażanowic: Wacław Lanc


Czołówka klasyfikacji strzelców:
1. Rafał Cieńciała (Dzięgielów) - 46
2. Janusz Ganiek (Leszna Górna) - 23
3. Jarosław Hyrnik (Goleszów Górny) - 22
4. Arkadiusz Śliwka (Leszna Górna) - 18
5. Marek Chruszcz (Kisielów) - 17
6. Tomasz Trąbała (Goleszów Dolny) - 15
6. Szymon Nowak (Kozakowice) - 15

Autor:

Informacja SRiWR "OLZA"