I WTK MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM
Nikola Ratajczyk (JKTS Jastrzębie-Zdrój) oraz Piotr Szary (MKS Czechowice-Dziedzice) wygrali I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, który odbył się w dzisiaj w Łaziskach Górnych.
W finale zawodniczka z Chybia (wychowanka Cukrownika) pokonała Monikę Wilk (UKS Dwójka Sosnowiec) - 3:1, dzięki czemu uzyskała prawo gry w rankingowym turnieju ogólnopolskim (OTK).
Klasyfikacja końcowa:
Młodziczki
1. Nikola Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
2. Monika Wilk (UKS Dwójka Sosnowiec)
3. Emilia Pencarska (KS Mysław Mysłowice)
4. Natalia Rogowicz (UKS Energia Siewierz)
5-6. Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
5-6. Małgorzata Pietraszko (LITS Meble Anders Żywiec)
7-8. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)
7-8. Emilia Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
...
9-12. Karolina Herok (RKS Cukrownik Chybie)
9-12. Kinga Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
9-12. Kamila Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
13-16. Nadia Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-24. Kamila Herok (RKS Cukrownik Chybie)
25-27. Natalia Bachlaj (JKTS Jastrzębie)
Młodzicy
1. Piotr Szary (MKS Czechowice-Dziedzice)
2. Tomasz Kałuża (UKTS Sokół Orzesze)
3. Kamil Orszulak (MKS Czechowice-Dziedzice)
4. Oliwier Turek (UKTS Sokół Orzesze)
5-6. Jakub Szymik (UKTS Sokół Orzesze)
5-6. Szymon Kot (UKS Huragan Sosnowiec)
7-8. Franciszek Cesarz (UKS Energia Siewierz)
7-8. Mikołaj Zając (MKS Czechowice-Dziedzice)
...
25-32. Michał Pilch (UKS Wisła Wiślanie)
33-48. Paweł Pilch (UKS Wisła Wiślanie)
33-48. Stanisław Wrzecionko (UKS Wisła Wiślanie)



