02-04-2024

II WIOSENNY SKOK DO SKOCZOWA

Mateusz Dobosz ze Skoczowa wygrał turniej szachowy "II Wiosenny Skok do Skoczowa", który odbył się dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie.
Drugie miejsce zajął Jakub Więch ze Skoczowa, a na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Daniel Kamiński (UKS Bakcyl Bielany Kraków).
 
 
Wyniki - 6 rund
 
1
Mateusz Dobosz
Skoczów
4,5 pkt.
20,5
23,5
2
Jakub Więch
Skoczów
4,5 pkt.
20,5
22,0
3
Daniel Kamiński
UKS Bakcyl Bielany Kraków
4,5 pkt.
19,0
21,0
4
Julia Dobosz
Skoczów
4,5 pkt.
18,0
20,0
5
Hubert Dobucki
Skoczów
4,0 pkt.
21,0
22,0
6
Maciej Bieńko
Skoczów
4,0 pkt.
18,0
19,5
7
Stanisław Chmiel
KSz Hetman Katowice
4,0 pkt.
15,0
17,0
8
Igor Buczek
MKSz Diagonalia Imielin
3,5 pkt
17,0
17,5
9
Piotr Węglorz
SSz Olimpia Goleszów
3,5 pkt.
16,0
18,0
10 Tymoteusz Byrt SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 12,5 13,0
11 Anna Piaszczyk SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 19,5 22,0
12 Mikołaj Krysta Skoczów 3,0 pkt. 19,5 21,5
13 Szymon Zielecki Ustroń 3,0 pkt. 17,5 19,5
14 Borys Mika Skoczów 3,0 pkt. 15,5 16,0
15 Samuel Kajfosz Skoczów 2,5 pkt. 13,0 14,0
16 Zuzanna Łukosz Skoczów 2,0 pkt. 17,0 19,0
17 Kevin Rygiel MKS Olimpijczyk Chrzanów 2,0 pkt. 16,0 18,0
18 Marta Mendroch Skoczów 2,0 pkt. 15,5 16,0
19 Michalina Chmiel KSz Hetman Katowice 2,0 pkt. 14,0 15,0
20 Joanna Piaszczyk SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 12,5 13,5
21 Maksymilian Brunowski Skoczów 1,0 pkt. 13,5 14,0
22 Kacper Szarzec SSz Olimpia Goleszów 0,0 pkt. 13,0 14,0
 
 
Rocznik 2013 i starsi
 
1
Mateusz Dobosz
Skoczów
4,5 pkt.
20,5
23,5
2
Jakub Więch
Skoczów
4,5 pkt.
20,5
22,0
3
Julia Dobosz
Skoczów
4,5 pkt.
18,0
20,0
4
Hubert Dobucki
Skoczów
4,0 pkt.
21,0
22,0
5
Maciej Bieńko
Skoczów
4,0 pkt.
18,0
19,5
6
Igor Buczek
MKSz Diagonalia Imielin
3,5 pkt
17,0
17,5
7 Anna Piaszczyk SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 19,5 22,0
8 Mikołaj Krysta Skoczów 3,0 pkt. 19,5 21,5
9 Szymon Zielecki Ustroń 3,0 pkt. 17,5 19,5
10 Borys Mika Skoczów 3,0 pkt. 15,5 16,0
11 Zuzanna Łukosz Skoczów 2,0 pkt. 17,0 19,0
12 Kevin Rygiel MKS Olimpijczyk Chrzanów 2,0 pkt. 16,0 18,0
13 Marta Mendroch Skoczów 2,0 pkt. 15,5 16,0
14 Michalina Chmiel KSz Hetman Katowice 2,0 pkt. 14,0 15,0
15 Joanna Piaszczyk SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 12,5 13,5
 
 
Rocznik 2014 i młodsi
 
1
Daniel Kamiński
UKS Bakcyl Bielany Kraków
4,5 pkt.
19,0
21,0
2
Stanisław Chmiel
KSz Hetman Katowice
4,0 pkt.
15,0
17,0
3
Piotr Węglorz
SSz Olimpia Goleszów
3,5 pkt.
16,0
18,0
4 Tymoteusz Byrt SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 12,5 13,0
5 Samuel Kajfosz Skoczów 2,5 pkt. 13,0 14,0
6 Maksymilian Brunowski Skoczów 1,0 pkt. 13,5 14,0
7 Kacper Szarzec SSz Olimpia Goleszów 0,0 pkt. 13,0 14,0
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'