KOLEJNA EFEKTOWNA WYGRANA USTROŃSKICH SZYPIORNISTÓW
Kolejne efektowne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści MKS-u Ustroń.
Po wygranej w I kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych nad MKS Imielin 84:13 !!! (19 września), wczoraj podopieczni Piotra Bejnara w pojedynku II serii pokonali na wyjeździe ekipę MUKS Siódemka Mysłowice - 59:15 (30:6).
Gospodarze 'postawili' większy opór tylko pierwszej fazie spotkania. Po dziesięciu minutach przegrywali 'tylko' 0:7, a po piętnastu - 1:10. Potem ustroński walec się rozpędził czego efektem było dwadzieścia trafień w drugim kwadransie pierwszej płowy oraz dwadzieścia dziewięć bramek w drugiej części spotkania.
Warto wspomnieć, że po raz drugi z rzędu na listę strzelców wpisali się wszyscy gracze z pola naszego zespołu. Najwięcej trafień - piętnaście - na swoje konto zapisał Szymon Patyna.
Skład MKS Ustroń: Piotr Browarczyk, Dawid Oliwka - Szymon Patyna (15), Bartosz Mrowiec (12), Aleksander Bejnar (9), Łukasz Gogółka (4), Maksymilian Chłopecki (3), Wojciech Chmura (3), Krzysztof Markuzel (3), Przemysław Raszka (3), Łukasz Szczęsny (3), Karol Gierczak (2), Jakub Kania (1), Przemysław Polok (1)
Skład MUKS Siódemka Mysłowice: Oliwier Langner - Krzysztof Drab (4), Maciej Kroczek (4), Maciej Milic (3), Kamil Kroczek (2), Michał Skrzyczek (1), Beniamin Soboszek (1), Armand Nisowski, Jakub Paradowski, Piotr Pataląg, Maciej Smela, Tomasz Smela, oraz Krzysztof Biskup, Jakub Gruszczyński, Tomasz Gąsiorowski, Piotr Lipowski



