02-12-2023

ŁYŻWIARZE PIĘCIOKROTNIE NA PODIUM W ŁODZI

Zawodnicy KS Cieszyn pięciokrotnie stawali na podium XVII Zawodów Mikołajkowych w łyżwiarstwie figurowym, które odbyły się w dniach 29 listopada - 2 grudnia w Łodzi.
Na jego najwyższy stopień wskoczyła Emma Kulig - triumfatorka zmagań w klasie brązowej.
 
 
Wyniki:
 
 
Solistki - Juniorki młodsze (U-13)
 
1
Polina Korobova
MKS Axel Toruń
79,42 pkt.
2
Julia Jarco
KS Cieszyn
75,05 pkt.
3
Kalina Krakowczyk
UKŁF Unia Oświęcim
72,67 pkt.
 
 
Solistki - Klasa Srebrna (U-11)
 
1
Cen En Hu
FSA Warszawa
38,61 pkt.
2
Selena Habigier
ŁTŁF Łódź
35,32 pkt.
3
Amelia Bolek
UKŁF Unia Oświęcim
34,05 pkt.
.
...
...
...
14
Daria Słobodzian
KS Cieszyn
27,92 pkt.
 
 
Solistki - Klasa Brązowa (U-9)
 
1
Emma Kulig
KS Cieszyn
28,39 pkt.
2
Krystyna Hlynova
KS Edge SA Katowice
26,45 pkt.
3
Kira Davidchyk
GKS Stoczniowiec Gdańsk
23,00 pkt.
.
...
...
...
6
Lena Witala
KS Cieszyn
19,73 pkt.
31
Hanna Wojnar
KS Cieszyn
13,24 pkt.
32
Anna Gawlik
KS Cieszyn
12,28 pkt.
 
 
Soliści - Klasa Srebrna (U-11)
 
1
Maksymilian Bednarek
UIKŁF Piruette Opole
25,57 pkt.
2
Mikołaj Słobodzian
KS Cieszyn
25,22 pkt.
3
Max Krysiak-Darkazanli
ŁTŁF Łódź
23,10 pkt.
 
 
 
Grupy dodatkowe
 
 
Solistki - Klasa Brązowa (U-18)
 
1
Martyna Miros
UKS Szóstka Elbląg
17,89 pkt.
2
Klara Mroczkowska
KS Edge SA Katowice
16,68 pkt.
3
Zofia Grubecka
KS Cieszyn
14,94 pkt.
4
Julia Chmiel
KS Cieszyn
11,85 pkt.
 
 
Solistki - Klasa Brązowa (U-12)
 
1
Krystyna Zaiets
UIKŁF Piruette Opole
25,14 pkt.
2
Alicja Młotecka
MKŁ Łódź
21,45 pkt.
3
Daryna Sarzan
MKŁ Łódź
20,30 pkt.
.
...
...
...
5
Monika Czudek
KS Cieszyn
17,01 pkt.
 
 
Solistki - Klasa Wstępna (U-18)
 
1
Amelia Przybysz
UKŁF Salchow Lublin
15,71 pkt.
2
Nikola Bętkowska
UKSŁF Mors Dębica
14,49 pkt.
3
Zofia Gunia
KS Cieszyn
14,20 pkt.
 
 
Solistki - Klasa Wstępna (U-9)
 
1
Sofiia Kalinovska
Ukraina
20,31 pkt.
2
Liudmyla Pryhoda
Ukraina
19,85 pkt.
3
Pola Szpakowska
MKS Axel Toruń
17,01 pkt.
.
...
...
...
9
Nicole Pilch
KS Cieszyn
14,32 pkt.
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'