05-10-2025

MP JUNIORÓW MŁODSZYCH W BIEGACH NA NARTOROLKACH - DWA MEDALE W KLASYKU

Wczoraj w miejscowości Szelmet niedaleko Suwałk rozegrano pierwszą konkurencję Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegach na nartorolkach - bieg techniką klasyczną.
W rywalizacji dziewcząt dwa medale zdobyły nasze zawodniczki. Złoty - Oliwia Witek z Gołkowic (KS Ski Team Wodzisław Śląski), a srebrny - Kinga Gazurek (MKS Istebna).
 
 
Wyniki:
 
 
Juniorki młodsze - dystans: 2 x 3300 m
 
1
Oliwia Witek
KS Ski Team Wodzisław
21.33,90
2
Kinga Gazurek
MKS Istebna
22.13,39
3
Natalia Białoń
KS Turbacz XC Mszana Dolna
22.39,95
4
Wiktoria Leśniak
Stow. Olympic Rabka-Zdrój
22.42,01
5
Maja Strokosz
MKS Istebna
22.43,76
6 Emilia Grzędziak LKS Witów ski Mszana Górna 22.43,83
7
Martyna Pietroszek
KS Sk Team Wodzisław
22.49,39
.
...
...
...
9
Julia Krężelok
MKS Istebna
23.14,14
11
Hanna Michałek
MKS Istebna
23.36,62
 
 
 
Juniorzy młodsi - dystans: 2 x 3300 m
 
1
Adam Jaroń
UKS Rawa Siedlce
18.43,28
2
Oliwier Roszko
UKS Hubal Białystok
19.04,06
3
Dawid Opoka
UKS Wierchy Zalesie
19.14,85
4
Igor Fugiel
MKS Karkonosze Jelenia Góra
19.19,91
5
Konrad Bukowski
KS Turbacz XC Mszana Dolna
19.30,67
6
Oskar Gumieniak
MULKS Tomaszów Lubelski
19.38,96
7
Szymon Zawada
MKS Istebna
20.11,31
 
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'