12-02-2024

O MASKOTKĘ USTRONIA PO RAZ DWUDZIESTY TRZECI

Bilsko setka uczestników wzięło udział w XXIII Zawodach Narciarskich o Maskotkę Ustronia, które rozegrano wczoraj stoku Czantorii w Ustroniu.
W rywalizacji zawodników od 4 do 10 lat triumfowali: Maja Walichnowska, Maja Byrt, Lena Frajczyk, Nela Bartosik, Pola Bartosik, Klara Krzemińska, Hanna Przybyła, Piotr Przybyła, Aleksander Tomczuk, Borys Tomczuk, Feliks Midor, Adam Przybyła, Jakub Kukuczka oraz Alex Popek.


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 2020
 
1
Hanna Przybyła
0.28,33
2 Zuzanna Brak 1.50,84
 

Chłopcy - rocznik 2020
 
1
Alex Popek
0.19,75


Dziewczęta - rocznik 2019
 
1
Klara Krzemińska
0.16,15
2
Iga Kania
0.19,31
3
Zofia Dedyk
0.35,35


Chłopcy - rocznik 2019
 
1
Jakub Kukuczka
0.15,81
2
Leon Gorol
0.17,19
3
Tymon Uklejewicz
0.19,31
4
Arkadiusz Gomola
0.41,21
5 Franciszek Gardaś 0.45,09
6 Alex Pękała 0.59,61
7 Maksym Heczko 1.50,39


Dziewczęta - rocznik 2018
 
1
Pola Bartosik
0.11,86
2
Antonina Gomółka
0.12,19
3
Kaja Olszak
0.13,37
4
Natalia Przybyła
0.13,87
5 Greta Golba 0.16,25
6 Antonia van Oosten 0.16,50
7 Emilia Danecka 0.18,28
8 Liliana Zawadzka 0.19,54
9 Aleksandra Bajda 0.30,81
10 Michalina Kohut 0.36,59


Chłopcy - rocznik 2018
 
1
Adam Przybyła
0.12,59
2
Ryszard Barcik
0.12,66
3
Nikodem Bral
0.12,87
4
Piotr Byrt
0.13,03
5
Tadeusz Szyszkowski
0.15,27
6
Antoni Szczyrba
0.16,41
7 Olivier Rajtar 0.17,68
8 Marcin Kurpios 0.27,61
9 Jan Danecki 0.27,76
- Miron Sobota DSQ


Dziewczęta - rocznik 2017
 
1
Nela Bartosik
0.11,34
2
Natalia Popek
0.12,41
3
Julia Kruczek
0.12,62
4
Alicja Mrowiec
0.14,57
5
Katarzyna Pękała
0.15,21


Chłopcy - rocznik 2017
 
1
Feliks Midor
0.10,74
2
Miłosz Hess
0.11,31
3
Tymoteusz Gomola
0.11,76
4
Jan Kwella
0.12,65
5
Karol Głowacki
0.13,79
6
Bruno Slachta
0.16,46
7
Witold Gluza
0.17,16
8 Wiktor Czerwiński 0.17,30
9 Jan Szturc 0.17,47
10 Aleksy Jaworski 0.20,58
11 Jan Heczko 0.23,07


Dziewczęta - rocznik 2016
 
1
Lena Frajczyk
0.11,14
2
Kaja Bral
0.11,38
3
Ewa Barcik
0.11,91
4
Magdalena Orzeł
0.15,33
5
Magdalena Sikora
0.15,95
6
Amelia Moskała
0.22,22
7
Eva Sclafani
0.28,99


Chłopcy - rocznik 2016
 
1
Borys Tomczuk
0.10,59
2
Witold Szyszkowski
0.12,54
3
Przemysław Pękała
0.12,72
4
Maksymilian Karmoliński
0.13,11
5
Kamil Smelik
0.14,27
6
Jan Wojnar
0.15,90
7
Mikołaj Wróbel
0.20,45
8
Wojciech Białożyt
0.20,84
9
Kazimierz Gardaś
0.21,33
10
Joel Pietrzyk
0.21,88
11
Kamil Pasik
0.39,46
-
Alan Malczyk
DSQ


Dziewczęta - rocznik 2015
 
1
Maja Byrt
0.10,21
2
Sara Bartosik
0.10,34
3
Anna Herman-Wojtyna
0.10,36
4
Malwina Kuczera
0.10,43
5
Kornelia Bednarz
0.10,57
6
Iga Tomica
0.11,64
7
Alicja Deda
0.11,90
8
Zofia Giemza
0.12,86
9 Melanie Rajtar 0.21,70


Chłopcy - rocznik 2015
 
1
Alexander Tomczuk
0.10,26
2
Maciej Kruczek
0.11,29
3
Tymoteusz Zoń
0.11,47
4
Adam Kurpios
0.12,23
5
Cyprian Jaworski
0.12,89
6
Aleksander Sikora
0.15,81


Dziewczęta - rocznik 2014
 
1
Maja Walichnowska
0.11,51
2
Nadia Zawadzka
0.11,84
3
Julia Golba
0.12,09
4
Celina Rozenkiewicz
0.12,14
5
Laura Sarna
0.14,03
6
Maria Krzemińska
0.15,68
7
Milena Kraska
0.18,72
8 Martina Sclafani 0.21,59
9 Tola Pietrzyk 0.29,15


Chłopcy - rocznik 2014
 
1
Piotr Przybyła
0.09,59
2
Wojciech Kaczmarek
0.10,60
2
Antoni Malcharek
0.10,60
4
Andrzej Kaczmarek
0.10,66
5
Tymon Sobota
0.13,99

 

 

Autor:

SRiWR 'OLZA'