09-12-2023

ORLEN CUP 23/24 - DRUGI W SEZONIE KONKURS SKOKÓW

Dzisiaj w Zakopanem rozegrano drugi w tym sezonie konkurs skoków narciarskich w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza", którego Tytularnym Sponsorem jest PKN ORLEN. 
Podobnie jak wczoraj żaden z naszych zawodników nie zdołał stanąć na podium.


Wyniki:


Open (Seniorzy i Juniorzy) - skocznia HS-70 (K-64)
 
1
Stanisław Majerczyk
LKS Poroniec Poronin
240,0 pkt.
67,5 i 65,5 m
2
Jan Galica
KS Eve-nement Zakopane
228,4 pkt.
64,5 i 64,5 m
3
Wiktor Węgrzynkiewicz
SS-R LZS Sokół Szczyrk
225,7 pkt.
64,0 i 64,5 m
4
Wiktor Pękala
SS-R LZS Sokół Szczyrk
218,4 pkt.
62,0 i 64,5 m
5
Mateusz Król
KS Eve-nement Zakopane
210,2 pkt.
62,0 i 61,5 m
6
Grzegorz Mitręga
WSS Wisła
207,8 pkt.
60,5 i 62,0 m
.
...
...
...
...
18
Maciej Płonka
LKS Olimpia Goleszów
84,2 pkt.
40,0 i 38,5 m
 
 
Juniorzy młodsi (rocznik 2006-2007) - skocznia HS-70 (K-64)
 
1
Szymon Dubiel
AZS Zakopane
228,9 pkt.
65,0 i 64,0 m
2
Karol Pieczarka
SS-R LZS Sokół Szczyrk
227,4 pkt.
65,0 i 64,0 m
3
Mateusz Maciusiak
KS Rutkow-ski
217,5 pkt.
62,5 i 63,0 m
4
Kamil Waszek
LKS Olimpia Goleszów
217,0 pkt.
63,0 i 62,5 m
5
Mateusz Mysza
LKS Klimczok Bystra
215,9 pkt.
62,0 i 64,5 m
6
Wojciech Cieślar
WSS Wisła
211,0 pkt.
61,0 i 62,0 m
.
...
...
...
...
8
Mikołaj Wantulok
WSS Wisła
208,8 pkt.
61,5 i 61,5 m
10
Antoni Orawski
LKS Olimpia Goleszów
189,9 pkt.
58,0 i 58,5 m
13
Jakub Cieślar
WSS Wisła
186,5 pkt.
58,0 i 57,5 m
16
Wojciech Sikora
WSS Wisła
164,5 pkt.
53,0 i 55,0 m
18
Jakub Czepczor
WSS Wisła
117,2 pkt.
46,0 i 45,0 m


Młodzicy (rocznik 2008-2009) - skocznia HS-70 (K-64)
 
1
Szymon Byrski
KS Chochołóww
240,5 pkt.
67,5 i 65,5 m
2
Klemens Bafia
LKS Poroniec Poronin
234,0 pkt.
66,0 i 64,5 m
3
Tymoteusz Dyduch
LKS Klimczok Bystra
231,5 pkt.
65,5 i 65,0 m
4
Szymon Sarniak
KS Eve-nement Zakopane
229,0 pkt.
64,5 i 66,0 m
5
Piotr Kocur
SS-R LZS Sokół Szczyrk
225,4 pkt.
65,0 i 64,0 m
6
Tymoteusz Cienciała
WSS Wisła
225,0 pkt.
64,0 i 64,0 m
.
...
...
...
...
11
Jakub Cichowlas
WSS Wisła
213,1 pkt.
63,5 i 61,0 m
21
Dawid Niemczyk
LKS Olimpia Goleszów
86,6 pkt.
55,5 m
22
Tomasz Samiec
WSS Wisła
85,2 pkt.
54,5 m
24
Kacper Wantulok
WSS Wisła
82,5 pkt.
54,0 m
26 Kevin Kubień WSS Wisła 76,5 pkt. 51,5 m
27 Artur Misiura WSS Wisła 75,5 pkt. 51,5 m
29 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 74,3 pkt. 51,0 m


Chłopcy starsi (rocznik 2010-2011) - skocznia HS-70 (K-64)
 
1
Miłosz Malarz
KS Rutkow-ski
251,4 pkt.
67,5 i 65,5 m
2
Mateusz Rus
LKS Klimczok Bystra
239,4 pkt.
65,5 i 67,0 m
3
Jakub Kozioł
TS Wisła Zakopane
199,8 pkt.
60,0 i 58,5 m
4
Bartłomiej Czech
KS Chochołów
198,3 pkt.
59,0 i 59,5 m
5
Adam Pilch
WSS Wisła
187,3 pkt.
57,0 i 58,0 m
6
Szymon Jarosz
TS Wisła Zakopane
183,9 pkt.
57,0 i 57,0 m
.
...
...
...
...
18
Wojciech Sikora
WSS Wisła
133,9 pkt.
49,0 i 47,5 m
19
Beniamin Greń
WSS Wisła
130,0 pkt.
50,0 i 45,5 m
20
Jan Małyjurek
WSS Wisła
125,2 pkt.
49,0 i 44,5 m
26
Konrad Klimunt
WSS Wisła
62,0 pkt.
46,5 m
29
Michał Cieślar
WSS Wisła
51,4 pkt.
42,5 m
32
Salvador Niemczyk
WSS Wisła
40,3 pkt.
38,5 m
35
Allan Tkaczyk
WSS Wisła
30,6 pkt.
35,5 m

 

 

Autor:

SRiWR 'OLZA'