OSTATNI W SEZONIE MECZ BIAŁYCH JASTRZĘBI
W rozegranym dzisiaj meczu rozgrywek grupy B Polskiej Ligi Hokeja na Lodzie Kobiet drużyna UKH Białe Jastrzębie przegrała na lodowisku 'Jastor' z zespołem PTH Kozice Poznań 2:4 (0:1, 2:1, 0:2).
Bramki dla naszego zespołu zdobyły Anna Kierc i Weronika Szymura.
Bramki:
0:1 (09.31) - Iga Schramm - Ines Schramm
0:2 (23:50) - Alicja Kobus
1:2 (26.19) - Anna Kierc - Iga Cywoniuk
2:2 (30.27) - Weronika Szymura - Dominika Szymura (5/4)
2:3 (44.31) - Iga Schramm - Areta Żak, Ines Schramm
2:4 (44.43) - Wiktoria Pospieszna - Roksana Szymczak
Skład UKH Białe Jastrzębie: Monika Chodak - Agata Nowak, Karolina Rostalska (4), Weronika Szymura, Anna Kierc, Zofia Postel - Zuzanna Rduch (2), Dominika Szymik, Iga Cywoniuk, Wiktoria Kierc, Julia Karbowniczak - Paulina Daniel, Andżelika Dawidów
Skład PTH Kozice Poznań (2): Helena Grzybowska - Ines Schramm, Roksana Szymczak (4), Monika Łada, Iga Schramm (2), Monika Konopka - Zofia Wojtkowiak, Wiktoria Pospieszna, Alicja Kobus, Emilia Specjał, Marlena Springler - Joanna Chilomer, Karolina Miłkowska, Areta Żak, Ewa Pawlak
Był to ostatni mecz ligowy naszego zespołu. Podopieczne Marka Kozyry stoczyły w sezonie dwanaście spotkań z czego osiem wygrały (w tym jeden po rzutach karnych), a cztery przegrały, co dało im drugie miejsce w tabeli.



