23-12-2008

PODBESKIDZIE WYGRYWA W CHYBIU

Drużyna BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała zwyciężyła Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy (rocznik 1994 i młodsi), który został rozegrany w minioną niedzielę w Chybiu.
Na drugiej pozycji uplasował się TS Mieszko-Piast Cieszyn, a na trzeciej MfK Karviná.

Klasyfikacja końcowa
1. BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2. TS Mieszko-Piast Cieszyn
3. MfK Karviná
4. RKS Cukrownik Chybie
5. LKS Błyskawica I Drogomyśl
6. LKS Olza Pogwizdów
7. RKS Walcownia Czechowice-Dziedzice
8. LKS Beskid Brenna
9. LKS Błyskawica II Drogomyśl 23 grudnia

Autor:

Informacja SRiWR "OLZA"