31-01-2018

PORAŻKA CZARNYCH PANTER W PIERWSZYM MECZU FAZY PLAY-OFF

W rozegranym wczoraj pierwszym meczu barażowym do ćwierćfinału Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej drużyna Cieszyńsko-Jastrzębskiego Klubu Hokejowego 'Czarne Pantery' przegrała z HC Technici Střítež - 2:6 (0:1, 2:2, 0:3).

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Robert Marek i ks. Mateusz Dudkiewicz.


Bramki:
0:1 (10) - Marián Martiniak - Stanislav Chovaniak
0:2 (17) - Martin Zawadzki - Jiří  Garbulinský
1:2 (22) - Robert Marek - Miroslav Chodak
1:3 (25) - Jiří  Garbulinský
2:3 (26) - Mateusz Dudkiewicz - Mirosław Chodak
2:3 (36) - Petr Cybel - Jiří  Garbulinský
2:4 (39) - Jiří  Garbulinský
2:5 (42) - Jiří Garbulinský - Jaromír Pustowka 


Skład CJTH Czarne Pantery: Dušan Gogol - Jiří Staněk (2), Janusz Chrapek (2), Mateusz Dudkiewicz (2), Michał Szczecina, Sławomir Miłoś, Robert Marek, Marcin Słama, Juan Żarczyński (2), Krzysztof Bryniarski, Mirosław Chodak (2)

Skład HC Technici Střítež: Martin Hruda - David Juzek, Stanislav Ramik (4), Marian Zawadzki (2), Rostislav Nogol, David Češek, Jiří Garbulinský, Martin Trpišovský, Petr Cybel, Tomáš Swienczek, Ladislav Pastorek, Marián Martiniak, Jaromír Pustowka, Stanislav Chovaniak (2)

 

Autor:

SRiWR 'OLZA'