21-03-2019

PORAŻKA ŚLĄSKIEJ KADRY MŁODZICZEK

Reprezentacja Śląska przegrała z kadrą Małopolskiego Związku Piłki Nożnej - 0:2 (0:0) w meczu czwartej kolejki eliminacji makroregionalnych Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek (U-14) w piłce nożnej, który rozegrano w miniony wtorek na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
Barw Śląskiego ZPN w tym spotkaniu broniła Kinga Legierska (UKKS Istebna).


Bramki: Zofia Śmietana, Wiktoria Dudka


Skład ŚlZPN: Ewa Sikora - Patrycja Kielesz, Julia Palichleb, Maja Ozierańska, Kinga Legierska - Emilia Warelis, Zofia Tuszyńska, Zuzanna Witek, Julia Gutowska - Julia Piętakiewicz, Nicole Jendrzejczyk oraz Marta Predecka, Nikola Żuchowicz, Maja Szatka

Autor:

SRiWR 'OLZA'