18-12-2006

PUCHAR BURMISTRZA CIESZYNA DLA ERNESTA GIBCA

Ernest Gibiec (TJ Stonava) został zwycięzcą VI Świąteczno-Noworocznego Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna, który odbył się w miniona sobotę w cieszyńskim Domu Narodowym.
Drugie miejsce zajął Emil Plinta z Goleszowa, a trzecie Grzegorz Błaszczok z Cieszyna, startujący w barwach LKS-u Pasjonat Dankowice.

Wyniki końcowe - 9 rund

1Ernest GibiecTJ Stonava7,5 pkt.41,50
2Emil PlintaGoleszów7,5 pkt.40,50
3Grzegorz BłaszczokLKS Pasjonat Dankowice6,5 pkt.41,00
4Andrzej MisiugaLKS Pasjonat Dankowice6,5 pkt.40,50
5Jakub DudysAZS Politechnika Śl. Gliwice6,5 pkt.36,50
6Jan KarwetaChełmek6,5 pkt.35,00
7Marcin UrbańskiMUKS Cieszyn6,0 pkt.41,50
8Krystian HasińskiTS Kuźnia Rybnik6,0 pkt.39,50
9Maciej MroziakKS Beskid Skoczów6,0 pkt.35,50
10Monika CieślarMUKS Cieszyn6,0 pkt.30,50
11Michał CieślarMUKS Cieszyn5,5 pkt.42,00
12Andrzej KowalikKS Beskid Skoczów5,5 pkt.37,50
13Łukasz FoltynMUKS Cieszyn5,5 pkt.36,00
14Patrycja ŁabędźJKSz MCKiS Jaworzno5,5 pkt.35,00
15Wojciech SkwaruńDK Chwałowice5,5 pkt.32,50
16Karol MituraBSS Frýdek-Místek5,5 pkt.30,50
17Mieczysław HeczkoKS Beskid Skoczów5,0 pkt.38,00
18Karolina LangerováBSS Frýdek-Místek5,0 pkt.37,50
19Tadeusz WitoszekZefir Boguszowice5,0 pkt.36,50
20Piotr TomczykCieszyn5,0 pkt.36,00
21Jakub LangerBSS Frýdek-Místek5,0 pkt.36,00
22Alojzy SzyndlerBrzeszcze5,0 pkt.32,00
23Andrzej MitręgaCieszyn5,0 pkt.29,00
24Aleksandra UrbańskaMUKS Cieszyn5,0 pkt.28,00
25Mieczysław RolaCieszyn4,5 pkt.34,50
26Grzegorz NowekLKS Wisła Strumień4,5 pkt.34,00
27Andrzej BochenekTS Kuźnia Rybnik4,5 pkt.33,50
28Józef WojnarCieszyn4,5 pkt.32,50
29Zbigniew MospanCieszyn4,0 pkt.35,50
30Szymon StarońMUKS Cieszyn4,0 pkt.32,00
31Wojciech KopelMUKS Cieszyn4,0 pkt.29,50
32Mateusz HernikMUKS Cieszyn4,0 pkt.27,50
33Mateusz FoltynMUKS Cieszyn4,0 pkt.27,00
34Przemysław JanotaRKS Cukrownik Chybie4,0 pkt.27,00
35Piotr CzmielCieszyn4,0 pkt.26,50
36Jacek KastelikMUKS Cieszyn4,0 pkt.25,50
37Jerzy BiałasDK Chwałowice3,5 pkt.31,50
38Krzysztof SzlauerMUKS Cieszyn3,5 pkt.29,50
39Leszek BalasCieszyn3,5 pkt.28,00
40Michał KawulokMUKS Cieszyn3,5 pkt.26,50
41Marcin JenknerUstroń3,0 pkt.26,50
42Marta ChełstowskaMUKS Cieszyn3,0 pkt.26,50
43Dominik GrzybekMUKS Cieszyn3,0 pkt.26,50
44Jarosław JasińskiMUKS Cieszyn3,0 pkt.25,50
45Szymon GutanMUKS Cieszyn3,0 pkt.24,50
46Dariusz ChmielMUKS Cieszyn3,0 pkt.23,00
47Magdalena HernikMUKS Cieszyn2,0 pkt.26,00
48Paulina KarwetaChełmek2,0 pkt.25,50
49Tomasz CieślarCieszyn1,0 pkt.23,00

Autor:

Informacja SRiWR "OLZA"