03-06-2026

ŚLĄSKI MX CUP 2026 - III RUNDA

W minoną niedzielę w Piotrowicach koło Karwiny odbyła się trzecia runda Śląskiego MX Cup w motocrossie.
 
W poszczególnych kategoriach triumfowali: Anita Ostrowska, Filip Jurszyk, David Podešva, Dawid Strzelczyk, Vojtěch Wiesmann, Marek Kristof, Dawid Dudarewicz, Pavol Králík, Gabriel Chętnicki, Jan Veselý, Jindřich Hrabica, Marek Demel oraz Janusz Śpiewok.
 
 
 
 
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'