27-11-2003

SŁAWOMIR CIENCIAŁA DO PODBESKIDZIA

Jak podano na stronie internetowej Beskidu Skoczów, utalentowany obrońca tego klubu Sławomir Cienciała przeszedł do drugoligowego MC Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Autor:

Informacja SRiWR "OLZA"