22-03-2019

TURNIEJ FUTSALU O PUCHAR DYREKTORA ZST CIESZYN

Osiem drużyn wzięło udział w III Turnieju Futsalu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. płk Gwidona Langera w Cieszynie, który odbył się wczoraj na hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
W zawodach triumfowali gospodarze, którzy w wielkim finale pokonali po rzutach karnych reprezentację Zespołu Szkół Budowlanych im. gen. Stefana Roweckiego.


Wyniki spotkań finałowych:

o 3 miejsce
SOiZ Cieszyn - II LO Cieszyn - 3:0

Finał
ZST Cieszyn - ZSB Cieszyn - 2:2 (karne 3:2)


Wyróżnienia indywidualne:

najlepszy bramkarz - Michał Skocz (II LO Cieszyn)
najlepszy zawodnik - Jakub Marekwica (ZSB Cieszyn)
król strzelców) - Daniel Podbioł (ZST Cieszyn)


Skład ZST Cieszyn: Kamil Kawa, Tomasz Pisiut, Dominik Olchawa, Michał Volkmer, Daniel Podbioł, Jakub Gaszczyk
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'