13-04-2024

XXIII POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIECI I MŁODZIEŻY

Ponad sto pięćdziesiąt dziewcząt i chłopców wzięło udział w XXIII Powiatowych Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży, które odbyły się dzisiaj w Pogórzu.
W imprezie zorganizowanej przez LKS Pogórze w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Alicja Sikora (MKS Brenna-Górki), Amelia Macieiczek (LKS Pogórze), Zofia Madej (LKS Pogórze), Marta Pustówka (LKS Pogórze), Katarzyna Żurek (MKS Brenna-Górki), Liliana Holeksa (ZSP Pogórze), Julia Wojtala (SP-6 Cieszyn), Maria Zgoda (SP-3 Skoczów), Szymon Sikora (LKS Pogórze), Krystian Mucha (SP-2 Cieszyn), Wojciech Dziadek (ZSP Pogórze), Wiktor Wakuła (SP-6 Cieszyn), Rafał Golasowski (SP-6 Cieszyn), Dawid Golasowski (SP-6 Cieszyn), Szymon Pasek (ZSP-2 Wisła Malinka) oraz Dawid Skiba (SP-6 Cieszyn).


Klasyfikacja końcowa:


Kobiety (rocznik 2008 i starsze) - dystans: 1000 m

1. Alicja Sikora (MKS Brenna-Górki)
2. Kamila Andrzejewska (LKS Pogórze)


Mężczyźni (rocznik 2008 i starsi) - dystans: ok. 2000 m

1. Szymon Sikora (II LO Cieszyn / LKS Pogórze)
2. Konrad Świder (SOiZ Cieszyn LKS Pogórze)
3. Dawid Knyps (ZS Cieszyn / LKS Pogórze)
4. Gabriel Sikora


Dziewczęta (rocznik 2009-2010) - dystans: ok. 1000 m

1. Amelia Macieiczek (LKS Pogórze)
2. Antonina Rakus (LKS Pogórze)
3. Amelia Dybczyńska (MKS Brenna-Górki)
4. Klaudia Jaworska (MKS Brenna-Górki)
5. Julia Jaworska (MKS Brenna-Górki)
6. Julita Szewczyk (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
7. Barbara Gwizdoń (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
8. Maja Strokosz (ZSP Istebna)
9. Zuzanna Rucka (Istebna)
10. Marta Polok (SP-6 Cieszyn)
11. Ewa Białożyt (SP Dębowiec)


Chłopcy (rocznik 2009-2010) - dystans: ok. 1500 m

1. Krystian Mucha (SP-2 Cieszyn)
2. Piotr Matuszny (LKS Pogórze)
3. Stanisław Konieski (ZSP Istebna)
4. Ksawery Kukuczka (MKS Istebna)
5. Mateusz Heller (SP-8 Skoczów / LKS Pogórze)
6. Damian Piksa (SP-6 Cieszyn)


Dziewczęta (rocznik 2011) - dystans: ok. 500 m

1. Zofia Madej (SP-3 Skoczów / LKS Pogórze)
2. Aleksandra Wojtyła (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
3. Zuzanna Kuś (ZSP Istebna)
4. Maja Szewczyk (MKS Brenna-Górki)
5. Anna Zawada (ZSP Istebna)
6. Aleksandra Habdas (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
7. Julia Kowalczyk (SP-3 Skoczów)


Chłopcy (rocznik 2011) - dystans: ok. 1000 m

1. Wojciech Dziadek (ZSP Pogórze)
2. Jan Bielesz (ZSP Istebna)
3. Filip Rosa (Istebna)
4. Antoni Jojko (Istebna)
5. Adam Moroń (Istebna)
6. Piotr Gros (SP-2 Brenna)
7. Dylan Górski (SP Iskrzyczyn)
8. Jakub Rajwa (ZSP Pogórze)
 

Dziewczęta (rocznik 2012) - dystans: ok. 500 m

1. Marta Pustówka (SP-3 Skoczów / LKS Pogórze)
2. Dorota Parzyk (MKS Brenna-Górki)
3. Joanna Legierska (Istebna)
4. Milena Pieczonka (SP-2 Brenna)
5. Julia Gross (SP-2 Brenna)
6. Magdalena Madzia (MKS Brenna-Górki)
7. Katarzyna Chrapek (SP-2 Brenna)
8. Dominika Malejka (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
9. Anna Kicia (Istebna)
10. Wiktoria Kiełbasa (SP-6 Cieszyn)
11. Wiktoria Suchdolska (SP-3 Skoczów)
12. Angelika Kozubek (ZSP Pogórze)
13. Maja Wojtala (SP-6 Cieszyn)
14. Julia Kret (SP-6 Cieszyn)


Chłopcy (rocznik 2012) - dystans: ok. 1000 m

1. Piotr Wakuła (SP-6 Cieszyn)
2. Oliwier Kukuczka (ZSP Istebna)
3. Paweł Szostok (SP-3 Skoczów)


Dziewczęta (rocznik 2013) - dystans: ok. 400 m

1. Katarzyna Żurek (MKS Brenna-Górki)
2. Marta Sokulska (SP-2 Brenna)
3. Judyta Matros (SP-2 Brenna)
4. Oliwia Dybczyńska (SP Górki / LKS Pogórze)
5. Lena Partyka (Istebna)
6. Julia Paszek (ZSP-2 Wisła)
7. Wiktoria Matuszny (SP-6 Cieszyn)
8. Wiktoria Żertka (ZSP Pogórze)
9. Eliza Bojda (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
10. Róża Panek (SP-2 Brenna)
11. Liliana Staniek (ZSP Pogórze)
12. Amelia Sobierajska (ZSP Pogórze)
13. Julia Niemczyk (ZSP Pogórze)
14. Gabriela Białożyt (SP Iskrzyczyn)
15. Zuzanna Zabdyr (ZSP Pogórze)
16. Weronika Janczyk (SP-6 Cieszyn)


Chłopcy (rocznik 2013) - dystans: ok. 500 m

1. Rafał Golasowski (SP-6 Cieszyn)
2. Karol Grobosz (ZSP Istebna)
3. Tomasz Prochaska (SP-6 Cieszyn)
4. Ludwik Polok (SP-6 Cieszyn)
5. Franciszek Meissner (MKS Brenna-Górki)
6. Fabian Dróbek (ZSP Pogórze)
7. Wiktor Jaworski (ZSP Pogórze)
8. Piotr Michałek (ZSP Istebna)
9. Artur Skiba (SP-6 Cieszyn)
10. Dawid Madzia (ZSP Pogórze)
 

Dziewczęta (rocznik 2014) - dystans: ok. 300 m

1. Liliana Holeksa (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
2. Agnieszka Kłósko (MKS Brenna-Górki)
3. Zofia Wigezzi (SP-2 Brenna)
4. Katarzyna Faruga (ZSP Pogórze)
5. Julia Golba (SP-2 Brenna)
6. Nikola Kukuczka (ZSP Istebna)
7. Anna Sokulska (SP-2 Brenna)
8. Oliwia Madej (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
9. Julia Chraścina (SP-2 Brenna)
10. Marta Galej (ZSP Istebna)
11. Alicja Habdas (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
12. Maria Krzemińska (SP-2 Brenna)
 

Chłopcy (rocznik 2014) - dystans: ok. 400 m

1. Dawid Golasowski (SP-6 Cieszyn)
2. Jan Gros (SP-2 Brenna)
3. Igor Lewczuk (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
4. Marcel Madzia (ZSP Pogórze)
5. Ksawery Kałuża (SP-3 Skoczów)
6. Jan Szaradowski (SP-6 Cieszyn)


Dziewczęta (rocznik 2015) - dystans: ok. 200 m

1. Julia Wojtala (SP-6 Cieszyn)
2. Martyna Szostok (SP-3 Skoczów)
3. Martyna Dłuś (SP-3 Skoczów / LKS Pogórze)
4. Maria Olszar (ZSP Pogórze)
5. Olga Szczęśniak (SP-2 Brenna)
6. Maria Gros (SP-2 Brenna)
7. Lena Lewczuk (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
8. Natalia Zabdyr (ZSP Pogórze)


Chłopcy (rocznik 2015) - dystans: ok. 300 m

1. Szymon Paszek (ZSP-2 Wisła)
2. Leon Wulczyński (SP Pruchna)
3. Mateusz Ciupka (SP-2 Brenna)
4. Bartłomiej Madzia (MKS Brenna-Górki)
5. Bartłomiej Ciemała (SP Ogrodzona)
6. Sebastian Chrapek (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
7. Franciszek Zając (ZSP Pogórze)
8. Karol Faruga (ZSP Pogórze)
9. Antoni Faruga (ZSP Pogórze)
10. Mateusz Stana (SP-2 Brenna)
11. Nikodem Połowczuk (ZSP Pogórze)


Dziewczęta (rocznik 2016 i młodsze) - dystans: ok. 100 m

1. Maria Zgoda (SP-3 Skoczów)
2. Estera Hernik (ZSP Pogórze)
3. Hanna Hamerlak (SP Kiczyce)
4. Judyta Matuszny (PP Skoczów)
5. Antonina Kuś (ZSP Istebna)
6. Hanna Ciemała (SP Ogrodzona)
7. Aleksandra Białożyt (SP Iskrzyczyn)
8. Agata Rajwa (ZSP Pogórze)
9. Martyna Janczyk (SP-6 Cieszyn)
10. Kornelia Piechnik (SP-6 Cieszyn)
11. Magdalena Kupczyk (ZSP Pogórze)
12. Ilona Gawlas (SP Iskrzyczyn)
13. Blanka Lelowska (SP-6 Cieszyn)
14. Natalia Bartosik (SP-6 Cieszyn)
15. Kamila Szewczyk (ZSP Pogórze)
16. Karolina Hamerlak (PP Kiczyce)
17. Izabela Białożyt
18. Maja Zbowska
19. Helena Zgoda


Chłopcy (rocznik 2016 i młodsi) - dystans: ok. 200 m
 
1. Dawid Skiba (SP-6 Cieszyn)
2. Michał Ślęczka (ZSP Pogórze)
3. Karol Żelazny (S-2 Brenna)
4. Tobiasz Mocha (PP Cieszyn)
5. Adam Żywczoch (SP-3 Cieszyn)
6. Igor Węglarzy (ZSP Pruchna)
7.Tobiasz Kenig (ZSP Pogórze)
8. Arkadiusz Todorski (ZSP Pogórze)
9. Adam Madej (ZSP Pogórze / LKS Pogórze)
10. Szymon Goryl (PP Cieszyn)
11. Jan Kłósko (SP-2 Brenna)
12. Platon Zotov (SP-2 Brenna)
13. Krzysztof Strach (Brenna)
14. Paweł Żertka (ZSP Pogórze)
15. Dawid Matuszny (PP / SP-6 Cieszyn)
16. Leon Węglarzy (Przedszkole Pruchna)
 

Autor:

SRiWR 'OLZA'