30-11-2020

ŻACY GKS 1962 JASTRZĘBIE NAJLEPSI W SOSNOWCU

Drużyna Akademii Piłkarskiej GKS 1962 Jastrzębie triumfowała w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków (rocznik 2012), który rozegrano w minioną sobotę w Sosnowcu.
Nasz zespół odniósł komplet zwycięstw, a nagrody indywidualne otrzymali: Filip Pawliczek - król strzelców (18 goli) oraz Filip Krocze - najlepszy zawodnik.


Wyniki pojedynków GKS 1962 Jastrzębie:

GKS 1962 Jastrzębie - AP Juventus Piekary Śląskie - 5:2
GKS 1962 Jastrzębie - Ruch Chorzów - 9:2
GKS 1962 Jastrzębie - KS Rozwój Katowice - 19:0
GKS 1962 Jastrzębie - AP Zagłębie Sosnowiec - 7:4
GKS 1962 Jastrzębie - BTS Rekord Bielsko-Biała - 10:2
GKS 1962 Jastrzębie - AP GKS Katowice - 9:6

Autor:

SRiWR 'OLZA'