News

11-12-2023

WYGRANA ILONY SZTWIERTNI W IX KOLEJCE SUPERLIGI

W niedzielnym meczu IX kolejki tenisowej superligi kobiet MUKS Start ...

11-12-2023

NIEOFICJALNE MISTRZOSTWA POLSKI U-12 W HOKEJU NA LODZIE

Drużyna JKH GKS Jastrzębie zajęła szóste miejsce w IV Ogólnopolskim ...

11-12-2023

BARBÓRKOWY TURNIEJ SKATA W TYCHACH

Bronisław Kroczek zajął dwudzieste, a Zbigniew Obirek (obaj KS Cieszyn ...

10-12-2023

SZACHOWY PUCHAR ŚLĄSKA JUNIORÓW 2023 - DZIEŃ II

Dzisiaj w Ustroniu zakończył się Puchar Śląska Juniorów w szachach ...

10-12-2023

TURNIEJ FINAL FOUR TENISOWEJ SUPERLIGI - KT KUBALA USTROŃ POZA PODIUM

W dniach 8-10 grudnia w miejscowości Kozerki rozegrano turniej finałowy tenisowej Lotto SuperLigi. ...

10-12-2023

4. GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW

Alina Zborowska znalazła się w gronie zwycięzców 4. Grand Prix ...

10-12-2023

NIEDZIELNY KONKURS PUCHARU ŚWIATA W KLINGENTHAL

Reprezentant gospodarzy Karl Geiger został zwycięzcą niedzielnego konkursu Pucharu Świata w ...

10-12-2023

LUBUSKIE WARTE ZACHODU

Aleksandra Andrzejewska z Wisły zajęła szóste miejsce w rywalizacji elity ...

10-12-2023

II GLIWICKI FESTIWAL SZACHOWY - RAPID OPEN

Ukrainiec Jegor Bodnanow wygrał Turniej Rapid Open, który odbył się ...

10-12-2023

ZIMOWE MP JUNIORÓW 15-LETNICH W PŁYWANIU

W dniach 8-10 grudnia w Gliwicach odbyły się Zimowe Mistrzostwa ...

10-12-2023

ORLEN CUP 23/24 - PIERWSZE W SEZONIE ZAWODY W DWUBOJU

W dniach 9-10 grudnia w Zakopanem rozegrano pierwsze w tym ...

10-12-2023

8. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ

Piotr Wołąkiewicz z Bielska-Białej został zwycięzcą 8. Biegu Mikołajkowego z ...

10-12-2023

NIEDZIELNY KONKURS PK KOBIET W LILLEHAMMER

Nicole Konderla z Goleszowa zajęła dwudzieste miejsce w niedzielnym konkursie FIS ...

10-12-2023

PŚ W ÖSTERSUND - BIEG TECHNIKĄ DOWOLNĄ

Dominik Bury zajął pięćdziesiąte piąte miejsce w biegu na dziesięć kilometrów ...

10-12-2023

NIEDZIELNY KONKURS PK W LILLEHAMMER

Aleksander Zniszczoł zajął siódme miejsce w niedzielnym konkursie FIS Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich ...

10-12-2023

SWISS CUP - DZIEŃ III

Dzisiaj w szwajcarskim Goms rozegrano trzecią i zarazem ostatnią konkurencję Pucharu ...

10-12-2023

II GRAND PRIX POLSKI KADETÓW

Maja Łakoma (UKS Dojlidy Białystok) oraz Aleks Pakuła (KS Bogoria ...

10-12-2023

NIEDZIELNY KONKURS FIS CUP W SKOKACH NARCIARSKICH W KANDERSTEGU

Austriak Stephan Embacher wygrał niedzielny konkurs FIS Cup w skokach narciarskich w ...

10-12-2023

EWHL - DWIE PORAŻKI W BRATYSŁAWIE

Hokejowa kadra Polski kobiet grająca pod szyldem 'Tauron Metropolia Silesia' ...

10-12-2023

4. BIEG BARBÓRKOWY W MARKLOWICACH

Artur Baczyński z Marklowic wygrał 4. Bieg Barbórkowy o Puchar ...

10-12-2023

PIOTR ŁĄCZ MISTRZEM POLSKI

Piotr Łącz z Mazańcowic zdobył złoty medal XCIV Indywidualnych Mistrzostw ...

10-12-2023

ALEKSANDER ZNISZCZOŁ DRUGI W LILLEHAMMER

Aleksander Zniszczoł (WSS Wisła) zajął drugie miejsce w pierwszym w tym sezonie ...

10-12-2023

PUCHAR PREZESA PODOKRĘGU DLA MŁODZIKÓW SKOCZOWSKIEGO LUKAMU

Dwanaście zespołów wzięło udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików (rocznik ...

10-12-2023

SOBOTNI KONKURS FIS CUP W SKOKACH NARCIARSKICH W KANDERSTEGU

Szymon Jojko (KS AZS AWF Katowice) zajął dwudzieste, a Wiktor ...