Siatkówka - PlusLiga -- 2023-2024

Kolejka: XXIII - 01.03.2024

Sezon:

 

. . m pkt z-p sety
1 KS Jastrzębski Węgiel 23 60 20-3 62:18
2 Aluron CMC Warta Zawiercie 23 57 19-4 62:22
3 Projekt Warszawa 22 53 18-4 57:19
4 Asseco Resovia SSA Rzeszów 23 44 16-7 55:35
5 Trefl Gdańsk 23 42 13-10 49:36
6 Bogdanka LUK Lublin 23 41 14-9 52:41
7 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 35 12-11 43:40
8 Indykpol AZS Olsztyn 23 35 10-13 45:44
9 PGE Skra Bełchatów 23 33 12-11 44:46
10 PSG Stal Nysa 23 32 10-13 43:48
11 Barkom Każany Lwów 23 27 10-13 38:51
12 MKS Ślepsk Malow Suwałki 24 22 8-16 30:55
13 Exact System Norwid Częstochowa 23 21 6-17 29:57
14 GKS Katowice 23 20 7-16 31:55
15 KS Cuprum Lubin 23 18 5-18 29:57
16 WKS Enea Czarni Radom 23 12 4-19 17:62
 
 
I kolejka - 20-23.10.2023
PSG Stal Nysa - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-19, -28, -22)
Bogdanka LUK Lublin - Enea Czarni Radom - 3:0 (24, 17, 19)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (20, 19, -22, 20)
KGHM Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów - 3:0 (35, 20, 17)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:1 (-23, 25, 24, 25)
Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa - 1:3 (21, -19, -19, -17)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 0:3 (-22, -20, -18)
Hemarpol Częstochowa - Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-23, -19, 20, -16)

II kolejka - 24-26.10.2023
KS Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (-25, 20, 17, 12)
PGE Skra Bełchatów - KGHM Cuprum Lubin - 3:2 (-23, -25, 27, 16, 10)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PSG Stal Nysa - 3:2 (-23, -21, 21, 22, 22)
Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk - 1:3 (-37, -22, 22, -20)
Projekt Warszawa - GKS Katowice - 3:0 (18, 22, 24)
Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-21, -19, -21)
Bogdanka LUK Lublin - Barkom Każany Lwów - 2:3 (-21, 30, 15, -22, -13)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Hemarpol Częstochowa - 3:0 (22, 22, 14) - 09.11

III kolejka - 27-30.10.2023
Hemarpol Częstochowa - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-15, -20, -21)
PSG Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-22, 21, 18, -21, -14)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-19, -21, -24)
Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa - 0:3 (-19, -21, -21)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:2 (-19, -19, 32, 18, 10)
Barkom Każany Lwów - Trefl Gdańsk - 0:3 (-22, -22, -20)
KGHM Cuprum Lubin - Bogdanka LUK Lublin - 2:3 (14, -23, -21, 17, -11)
GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-19, -22, -16)

IV kolejka - 02, 04-06 i 08.11.2023
KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (23, -23, 23, 20)
PGE Skra Bełchatów - Bogdanka LUK Lublin - 1:3 (-16, -22, 24, -19)
PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (16, -23, 18, -17, -15)
Trefl Gdańsk - KGHM Cuprum Lubin - 3:0 (20, 15, 24)
Projekt Warszawa - Barkom Każany Lwów - 3:1 (17, 29, -22, 21)
Ślepsk Malow Suwałki - Enea Czarni Radom - 3:0 (18, 18, 19)
Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3:2 (23, 19, -23, -22, 12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Hemarpol Częstochowa - 1:3 (24, -22, -23, -21)

V kolejka - 09-13.11.2023
GKS Katowice - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-14, 23, -22, -22)
KGHM Cuprum Lubin - Projekt Warszawa - 0:3 (-19, -20, -21)
Bogdanka LUK Lublin - Trefl Gdańsk - 3:2 (-21, 21, 18, -18, 10)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:0 (30, 17, 16)
Hemarpol Częstochowa - PSG Stal Nysa - 0:3 (-22, -16, -18)
Barkom Każany Lwów - Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (23, -22, 18, 25)
Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-18, -17, -20)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (26, -17, -17, -20) - 30.12

VI kolejka - 14-16.11.2023
KS Jastrzębski Węgiel - Enea Czarni Radom - 3:0 (20, 20, 18)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:1 (26, 15, -21, 23)
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 1:3 (-24, -26, 20, -16)
PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-24, 22, 21, -17, -11)
Indykpol AZS Olsztyn - Hemarpol Częstochowa - 3:1 (-21, 25, 21, 24)
Projekt Warszawa - Bogdanka LUK Lublin - 3:2 (25, -20, -23, 16, 12)
Ślepsk Malow Suwałki - KGHM Cuprum Lubin - 0:3 (-20, -23, -17)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów - 3:0 (11, 19, 24)

VII kolejka - 18-20.11.2023
Barkom Każany Lwów - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-18, -15, -19)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (19, 17, 20)
Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa - 0:3 (-24, -23, -19)
Hemarpol Częstochowa - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (-23, 25, 23, 19)
Enea Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-26, -21, -20)
GKS Katowice - PSG Stal Nysa - 1:3 (14, -19, -22, -20)
KGHM Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-20, -24, -21)
Bogdanka LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (20, 19, 18)

VIII kolejka - 24-27.11.2023
KS Jastrzębski Węgiel - KGHM Cuprum Lubin - 3:0 (19, 21, 17)
Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk - 0:3 (-16, -21, -34)
PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa - 3:1 (21, -21, 25, 23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów - 1:3 (-23, -20, 22, -15)
PSG Stal Nysa - Enea Czarni Radom - 3:1 (17, -19, 22, 23)
Hemarpol Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-18, 30, -18, -19)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Bogdanka LUK Lublin - 3:0 (19, 21, 27)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 3:0 (18, 16, 16)

IX kolejka - 30.11 - 03.12.2023
Bogdanka LUK Lublin - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-14, -21, -11)
Barkom Każany Lwów - PSG Stal Nysa - 1:3 (-23, -17, 22, -22)
GKS Katowice - Hemarpol Częstochowa - 3:2 (31, -18, -19, 26, 11)
Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-16, -25, -17)
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (20, 23, 21)
Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (15, 22, 13)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk - 3:1 (21, -29, 17, 15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KGHM Cuprum Lubin - 3:0 (15, 17, 18)

X kolejka - 05-07.12.2023
KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (20, 20, 28)
PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-21, -21, 20, -23)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 3:0 (20, 26, 30)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Bogdanka LUK Lublin - 2:3 (20, -17, 20, -17, -19)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa - 0:3 (-19, -22, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów - 2:3 (23, -24, -20, 13, -14)
Hemarpol Częstochowa - Enea Czarni Radom - 2:3 (17, 19, -23, -13, -10)
PSG Stal Nysa - KGHM Cuprum Lubin - 3:1 (20, 19, -23, 16) - 21.12

XI kolejka - 09-11.12.2023
Projekt Warszawa - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1 (22, -11, 23, 23)
Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-22, -21, -22)
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-21, -18, -20)
KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-23, -22, -14)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:0 (20, 20, 21)
Barkom Każany Lwów - Hemarpol Częstochowa - 3:1 (-20, 18, 16, 22) 
Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (24, -17, -21, 25, -7)
Bogdanka LUK Lublin - PSG Stal Nysa - 3:1 (-23, 23, 20, 20)

XII kolejka - 15-18.12.2023
KS Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (17, 18, 19)
GKS Katowice - Enea Czarni Radom - 3:0 (21, 19, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa - 1:3 (22, -21, -20, 22)
Hemarpol Częstochowa - KGHM Cuprum Lubin - 3:1 (-21, 21, 25, 24)
PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (- 22, -19, -21)
Indykpol AZS Olsztyn - Bogdanka LUK Lublin - 2:3 (27, 23, -18, -20, -9)
PSG Stal Nysa - Trefl Gdańsk - 3:0 (22, 20, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - Barkom Każany Lwów - 3:1 (20, 21, -21, 26)

XIII kolejka - 22-23 i 28-30.12.2023
Aluron CMC Warta Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1 (-21, 25, 19, 21)
Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-23, -30, -22)
Bogdanka LUK Lublin - Hemarpol Częstochowa - 1:3 (23, -25, -20, -18)
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (27, 22, 21)
Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-23, 22, -19, -26)
KGHM Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-25, -17, 16, -22)
Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa - 3:0 (19, 15, 22)
Barkom Każany Lwów - GKS Katowice - 1:3 (22, -21, -21, -20)

XIV kolejka - 02-04.01.2024
PGE Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-22, -18, 23, -18)
Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa - 3:0 (25, 19, 19)
Enea Czarni Radom - Barkom Każany Lwów - 3:1 (19, 14, -21, 18)
Hemarpol Częstochowa - Trefl Gdańsk - 3:1 (24, 16, -26, 17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-20, -17, 21, -20)
Asseco Resovia Rzeszów - Bogdanka LUK Lublin - 3:2 (-24, -22, 24, 28, 9)
PSG Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (23, 19, 18)
GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin - 3:0 (22, 23, 22)

XV kolejka - 05-08.01.2024
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-23, -22, -22, -24)
Barkom Każany Lwów - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-22, 24, -16, 20, -10)
Projekt Warszawa - Hemarpol Częstochowa - 3:1 (21, -23, 19, 21)
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (20, 23, -31, 19)
Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa - 3:0 (14, 17, 16)
Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (23, 25, -18, 24)
Bogdanka LUK Lublin - GKS Katowice - 3:0 (23, 22, 22)
KGHM Cuprum Lubin - Enea Czarni Radom - 3:0 (22, 24, 15)

XVI kolejka - 12-14.01.2024
KS Jastrzębski Węgiel - PSG Stal Nysa - 3:1 (-20, 21, 20, 15)
Ślepsk Malow Suwałki - Hemarpol Częstochowa - 3:0 (21, 18, 23)
Enea Czarni Radom - Bogdanka LUK Lublin - 0:3 (-23, -22, -23)
Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (23, -21, -19, -20)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (17, -21, -23, 24, 12)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:0 (12, 26, 22)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 2:3 (-20, 26, -14, 21, -13)
Barkom Każany Lwów - KGHM Cuprum Lubin - 3:2 (-34, 22, -32, 22, 14) - 01.03

XVII kolejka - 18-21.01.2024
Indykpol AZS Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-22, -20, -22)
KGHM Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (20, -22, -19, -18) 
Barkom Każany Lwów - Bogdanka LUK Lublin - 3:1 (27, 35, -22, 27)
GKS Katowice - Projekt Warszawa - 0:3 (-18, -14, -21)
PSG Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -17, -22)
Trefl Gdańsk - Enea Czarni Radom - 3:0 (18, 16, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (14, -21, 15, 22)
Hemarpol Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-23, -20, -18)

XVIII kolejka - 23-25.01.2024
KS Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Częstochowa - 3:0 (20, 25, 19)
Bogdanka LUK Lublin - KGHM Cuprum Lubin - 3:2 (13, -16, 23, -17, 4)
PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa - 3:1 (20, -22, 17, 23)
Trefl Gdańsk - Barkom Każany Lwów - 3:0 (17, 17, 18)
Projekt Warszawa - Enea Czarni Radom - 3:0 (17, 12, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-19, 20, -27, 23, 13)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (-21, 18, 27, 23)
Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice - 3:2 (-22, 22, 20, -17, 12)

XIX kolejka - 27-30.01.2024
Asseco Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-21, 22, -21, -14)
Bogdanka LUK Lublin - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (17, 25, 19)
Barkom Każany Lwów - Projekt Warszawa - 0:3 (-17, -13, -19)
GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-18, 24, -22, -23)
Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa - 2:3 (16, -28, -22, 23, -10)
Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (22, -23, 20, 20)
KGHM Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 3:2 (21, -20, -21, 21, 10)
Hemarpol Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-17, -22, -19) - 01.03

XX kolejka - 02-04.02.2024
KS Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:1 (-23, 18, 20, 19)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-23, -20, -20)
PSG Stal Nysa - Hemarpol Częstochowa - 3:2 (-20, 24, -22, 22, 9)
Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów - 0:3 (-23, -23, -21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-17, -21, -24)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Enea Czarni Radom - 3:0 (19, 21, 20)
Projekt Warszawa - KGHM Cuprum Lubin - 3:0 (19, 17, 19)
Trefl Gdańsk - Bogdanka LUK Lublin - 3:2 (-23, -24, 17, 23, 10) - 07.12

XXI kolejka - 10-12.02.2024
Enea Czarni Radom - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-22, -20, -16)
Hemarpol Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (-24, -22, -21) - 07.12
Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa - 3:1 (13, 19, -17, 16)
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:0 (10, 30, 19)
Bogdanka LUK Lublin - Projekt Warszawa - 3:1 (19, 22, -20, 22)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-19, -21, 22, 25, -11)
Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:2 (-18, 25, -29, 19, 14)
KGHM Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (23, -16, 23, 14)

XXII kolejka - 16-19.02.2024
KS Jastrzębski Węgiel - Barkom Każany Lwów - 0:3 (-17, -23, -25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Enea Czarni Radom - 3:0 (19, 18, 19)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (21, -18, 24, 20)
Aluron CMC Warta Zawiercie - KGHM Cuprum Lubin - 3:1 (18, 21, -19, 19)
Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk - 3:0 (20, 20, 20)
Ślepsk Malow Suwałki - Bogdanka LUK Lublin - 1:3 (-21, -15, 23, -17)
PGE Skra Bełchatów - Hemarpol Częstochowa - 3:0 (22, 23, 12)
PSG Stal Nysa - GKS Katowice - 3:1 (31, -19, 22, 13)

XXIII kolejka - 24-26.02.2024
KGHM Cuprum Lubin - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (21, -11, -16, -20)
Barkom Każany Lwów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (20, -22, -23, -23)
Bogdanka LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-21, -19, -21)
Asseco Resovia Rzeszów - Hemarpol Częstochowa - 1:3 (17, -19, -20, -25)
Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (20, -22, 16, 18)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-18, 23, -23, 20, 10)
Enea Czarni Radom - PSG Stal Nysa - 3:1 (23, -21, 16, 28)
Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów - przełożony na 19.03

XXIV kolejka - 05-07.03.2024
KS Jastrzębski Węgiel - Bogdanka LUK Lublin (07.03, godz. 15:45)
KGHM Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (05.03, godz. 15:45)
Indykpol AZS Olsztyn - Enea Czarni Radom (05.03, godz. 18:20)
PSG Stal Nysa - Barkom Każany Lwów (05.03, godz. 21:00)
Hemarpol Częstochowa - GKS Katowice (06.03, godz. 15:45)
Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie (06.03, godz. 18:20)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (06.03, godz. 21:00)
Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa (07.03, godz. 18:20)

XXV kolejka - 09-11.03.2024
Trefl Gdańsk - KS Jastrzębski Węgiel (09.03, godz. 17:30)
Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (-21, 13, -18, 19, 10) - 29.02
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (09.03, godz. 14:45)
Barkom Każany Lwów - Indykpol AZS Olsztyn (09.03, godz. 20:30)
Bogdanka LUK Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (10.03, godz. 14:45)
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie (10.03, godz. 17:30)
KGHM Cuprum Lubin - PSG Stal Nysa (10.03, godz. 20:30)
Enea Czarni Radom - Hemarpol Częstochowa (11.03, godz. 17:30)

XXVI kolejka - 13, 15-16 i 18-19.03.2024
KS Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa (16.03, godz. 20:30)
PSG Stal Nysa - Bogdanka LUK Lublin (13.03, godz. 17:30)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (15.03, godz. 17:30)
Asseco Resovia Rzeszów - Enea Czarni Radom (15.03, godz. 20:30)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk (16.03, godz. 18:00)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki (16.03, godz. 20:30)
Indykpol AZS Olsztyn - KGHM Cuprum Lubin (18.03, godz. 17:30)
Hemarpol Częstochowa - Barkom Każany Lwów (19.03, godz. 17:30)

XXVII kolejka - 23.03.2024
Ślepsk Malow Suwałki - KS Jastrzębski Węgiel -
Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów -
Trefl Gdańsk - PSG Stal Nysa -
KGHM Cuprum Lubin - Hemarpol Częstochowa -
Enea Czarni Radom - GKS Katowice -
Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn -
Barkom Każany Lwów - Asseco Resovia Rzeszów -

XXVIII kolejka - 30.03.2024
KS Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki -
PGE Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom -
PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa -
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk -
Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin -
Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin -
GKS Katowice - Barkom Każany Lwów -

XXIX kolejka - 03.04.2024
KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów -
Aluron CMC Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
Ślepsk Malow Suwałki - PSG Stal Nysa -
Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn -
KGHM Cuprum Lubin - GKS Katowice -
Trefl Gdańsk - Hemarpol Częstochowa -
Bogdanka LUK Lublin - Asseco Resovia Rzeszów -
Barkom Każany Lwów - Enea Czarni Radom -

XXX kolejka - 06.04.2024
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów -
PSG Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie -
Hemarpol Częstochowa - Projekt Warszawa -
Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki -
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk -
GKS Katowice - Bogdanka LUK Lublin -
Enea Czarni Radom - KGHM Cuprum Lubin -